air basaksehir galeri air basaksehir galeri

Proje Özellikleri

AİR BAŞAKŞEHİR

GÖZÜ HER ZAMAN
YÜKSEKLERDE OLANLAR İÇİN

İstanbul’un tüm güzelliklerini Air Basaksehir ayrıcalıgıyla dilediginiz gibi yasamaya hazır mısınız?

Belki Air Basaksehir’de yasamak belki de bir konut alıp yatırım yapmak istiyorsunuz. O zaman sunu açıkça söyleyebiliriz; Air Basaksehir’in essiz konumu, benzersiz mimarisi ve misafirlerine sundugu 5 yıldızlı otel konforuyla burada yasasanız da, yatırım yapsanız da gerçekten çok kazançlı çıkacaksınız.

başakşehir logo

3.İSTANBUL'UN HAVASI

AİR BAŞAKŞEHİR'DE
BİR BAŞKA

İstanbul’da yaşamayı ya da İstanbul’da geleceğiniz için yatırım yapmayı planlıyorsanız sizi 3. İstanbul’un ve Başakşehir’in yeni yıldız na, Air Başakşehir’e bekliyoruz. 3. İstanbul’un içinde yer alan Air Başakşehir’de, 3. İstanbul’un sağladığı avantajlardan da dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

air başakşehir rezidans

5 YILDIZLI
OTEL KONFORU

AİR BAŞAKŞEHİR'DE

Lüks ve 5 yıldızlı otel konforunu 365 gün boyunca yaşayabileceğinizi düşünün. Dilerseniz bu konforlu dairede oturabilir, keyifli vakit geçirebilir; dilerseniz dairenizi “kolayca” kiraya verebilirsiniz. Eğer “Kolayca kiralamak nasıl oluyor?” derseniz konuya şöyle açıklık getirelim... Air Başakşehir’de daire sahibi olursanız onlarca ülkeyle bağlantısı bulunan Nevvinn aracılığıyla konaklamadığınız sürede dairenizi kiraya vermek sizin için hiç sorun olmayacak.

BENZERSİZ BİR YAŞAM

AİR BAŞAKŞEHİR'DE

Şimdiye kadar gördüklerinizi unutun. Çünkü İstanbul’u daha önce hiç böyle görmediniz. Air Başakşehir’in eşsiz manzarası, alışveriş mağazaları ve yeşil alanlarıyla eşi benzeri olmayan bir yaşam sizleri bekliyor.

plaza başakşehir
plaza image

VAKTİNİZİ YOLDA
HARCAMAZSINIZ

AİR BAŞAKŞEHİR'DE

Projemizin adının Air Başakşehir olmasının bizim için iki önemli sebebi var. Biri; benzersiz mimarimiz. Diğeri; İstanbul Havalimanı’na olan yakınlığımız. Air Başakşehir’den İstanbul Havalimanı’na ulaşmanız sadece 12 dakika sürecek. Ulaşımda sağladığımız kolaylıklar tabii ki sadece bununla sınırlı değil. Çünkü Air Başakşehir, İstanbul’un yükselen değeri Başakşehir’in merkezinde yükseliyor. Air Başakşehir’den metroya 2 dakikada, Tem Otoyolu’na 5 dakikada, Atatürk Havalimanı’na 12 dakikada, E-5’e 12 dakikada, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise sadece 20 dakikada kolayca ulaşabilirsiniz.

AİR BAŞAKŞEHİR'DE

HAYATI DOLU DOLU YAŞAYIN

Eger Air Basaksehir’de oturuyorsanız simdiden söyleyelim; arkadaslarınız ve sevdikleriniz sizi bol bol ziyaret etmeye gelecekler. Sevdiklerinizi görmek için trafikte zaman harcamanıza gerek yok. Air Basaksehir’de asansöre binip dairenizin altında bulunan kafe ve restoranlara kolayca ulasabileceksiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizle beraber alısveris caddesinde dolasmaktan da çok büyük keyif alacaksınız. Bankalar, marketler, güzellik salonları, giyim magazaları ve daha birçok is yeri günlük islerinizi kolayca gerçeklestirmeniz için hem sevdiklerinizi hem de sizleri bekliyor. Arkadaslarınızla kafede bulustuktan sonra günlük islerinizi de bitirdiginize göre biraz da kendinize zaman ayırabilirsiniz. Sizin saglıgınız bizim için her seyden degerli. Fit kalmanız için spor salonu; rahatlamanız, günün yorgunlugunu üstünüzden kolayca atabilmeniz içinse SPA, buhar odası, hamam ve sauna; yani 5 yıldızlı bir otelden beklediginiz her sey Air Basaksehir’de sizi bekliyor.

coffe iconu
çiçek iconu
ev iconu
gym iconu

AİR BAŞAKŞEHİR'DE

GÜVENLİK HER ZAMAN
ÖN PLANDA

Air Basaksehir’de kafanızı yastıgınıza koydugunuzda rahat rahat uyuyabilir, gönül rahatlıgıyla evinizden uzaklasabilirsiniz. 7/24 kameralı çevre güvenlik sistemi, giris güvenligi, güvenlikli kapalı otoparkıyla siz ve sevdikleriniz daima güvende olacaksınız.

iar başakşehir rezidans

İÇİNDE AYRI DIŞINDA AYRI

GÜZELLİKLER VAR

Istanbul’un yeni merkezi Basaksehir’in genis sosyal ayrıcalıkları Air Basaksehir’in yanı basında yer alıyor. Ailenizle ve sevdiklerinizle dilediginiz gibi vakit geçirebileceginiz Botanik Park, hiç istemeyiz ama bir saglık sorunu yasarsanız Avrupa’nın en büyük sehir hastanesi size yalnızca yürüme mesafesinde. Bu özelligiyle Air Basaksehir; üniversitelere, hastanelere, parklara olan yakınlıgıyla hem doktorlar, pilotlar, is adamları ve ögrenciler için hem de yatırımcılar için büyük bir fırsat sunuyor.

BAŞAKŞEHİR'İN

ARTIK YEMYEŞİL BİR PROJESİ VAR

Toplamda 12.666 metrekare alan üzerine kurulu olan Air Basaksehir, bu alanın 10.000 metrekaresinde yesil alana, açık meydana ve parklara yer veriyor. Size de bu alanların keyfini doyasıya çıkarmak kalıyor.

KEYİFLİ YAŞAM ALANLARI

AİR BAŞAKŞEHİR'DE

Air Basaksehir, yüksek tavanlı mimarisi ve tavandan yere kadar uzanan genis pencereleriyle size ferah bir yasam alanı sunuyor. Air Basaksehir yasam tarzınıza uygun 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri saglıyor. Size sadece konaklamak veya yatırım yapmak için en dogru kararın hangi seçenek oldugunu düsünmek kalıyor.

basaksehir plaza air basaksehir galeri

AİR BAŞAKŞEHİR'E YATIRIM YAPIN

KAZANMAYA BAŞLAYIN

Benzersiz konumu, misafirlerine sundugu 5 yıldızlı otel ayrıcalıkları, Istanbul Havalimanı’na, baglantı yollarına olan yakınlıgı, Avrupa’nın en büyük sehir hastanesine yürüme mesafesinde olmasıyla Air Basaksehir, içinde yasayanlara da, yatırımcılarına da her zaman kazandırmaya devam edecek.

istock image